Obchodní podmínky

ledna 5, 2024 Sára Pokorná

Úvodní ustanovení

Vítáme vás na internetových stránkách Tělový Salón, kde vám nabízíme rozsáhlý průvodce po masážních salónech v celé České republice. Tato stránka s obchodními podmínkami (dále jen 'Obchodní podmínky') stanovuje pravidla a podmínky, za kterých je možné naše webové stránky využívat. Bereme v potaz zákonné normy České republiky a naším cílem je zajistit všechny potřebné informace v maximální možné míře transparentnosti. Důkladně si proto, prosíme, přečtěte následující text, neboť obsahuje důležité informace týkající se vašich práv a povinností, omezení záruky a vyloučení odpovědnosti. Tyto Obchodní podmínky se vztahují na všechny uživatele bez výjimky, ať už se jedná o přímé klienty salónů nebo o návštěvníky hledající informace.

Používání webu

Používání webové stránky Tělový Salón je určeno všem osobám, které mají zájem o masážní a relaxační služby. Ukládáme si právo měnit obsah stránek, aktualizovat informace o salónech či přidávat nové služby. Uživatel přijímá tyto obchodní podmínky už jen použitím stránek bez potřeby jakéhokoli dalšího souhlasu. Je naší snahou, aby byly informace na stránkách vždy aktuální a pravdivé, nicméně uživatel by měl mít na paměti, že nemůžeme plně garantovat dostupnost nebo nepřerušenou funkčnost služeb.

Rezervace a služby

Rezervace masáže prostřednictvím našeho portálu je snadná a pohodlná. Je však nutné, abyste se seznámili s podmínkami služeb poskytovaných partnerem, tedy konkrétním masážním salonem. Každý masážní salon má svá vlastní pravidla a podmínky, které je zapotřebí respektovat. Tělový Salón slouží jako prostředník pro rezervaci služeb a nenese zodpovědnost za jejich poskytování. Veškeré detaily ohledně služeb, včetně cen, dostupnosti termínů a konkrétních typů masaží, by měly být zjištěny přímo od poskytovatele těchto služeb – masážního salonu.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Veškeré informace, které nám poskytnete v souvislosti s využíváním našich služeb, jsou zpracovávány v souladu s příslušnými zákony o ochraně osobních údajů. Prosíme, abyste se důkladně seznámili s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na naší webové stránce. Tyto zásady poskytují informace o tom, jaké údaje sbíráme, jak je používáme a jaká máte práva v souvislosti s ochranou vašich dat.

Závěrečná ustanovení

Veškeré spory, které by mohly vzniknout na základě využívání webu Tělový Salón, budou řešeny v souladu s platnými právními předpisy České republiky. Tyto Obchodní podmínky jsou platné a účinné ke dni uveřejnění na naší webové stránce a nahrazují jakékoli předchozí verze. Každá změna obchodních podmínek bude řádně a předem oznámena na našem webu. Dotazy, připomínky nebo návrhy prosím směřujte na naši emailovou adresu [email protected]. Kontaktní informace majitelky: Sára Pokorná, Křížkovského 33, 603 00 Brno-střed, Česká republika. Děkujeme, že využíváte služby Tělový Salón a pevně věříme, že budete spokojeni s kvalitou služeb, které pro vás zprostředkováváme.